از نظر حقوقی در معاملات سایت اینترنتی متین فود، فروشگاه اینترنتی ماهی و میگومتین فودبه عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شود. بنا بر این خرید از سایت فروشگاهی متین فود به منزله آگاهی و توافق کامل خریدار با شرایط و ضوابط زیر می باشد:

 1. خرید از سایت متین فود  بر مبنای قوانین و آیین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
 2. کلیه اطلاعات موجود در سایت ما شامل اسناد، تولیدات، لوگو، گرافیک، تصاویر و خدمات، و به طور کل مالکیت معنوی محتویات سایت، متعلق به برند متین فودمیباشد و هر گونه استفاده از اطلاعات بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
 3. توضیحات داده شده در مورد محتویات محصول به صورت خلاصه و کلی بوده، و سعی شده اطلاعاتی جهت شناخت بیشتر محصول برای انتخاب بهتر باشد.
 4. کاربران سایت متین فود  بایستی در هنگام خرید، و ثبت سفارش اطلاعات شخصی خود، و اطلاعات محصول را با دقت وارد نمایند. بدیهی است کامل نبودن یا نادرست بودن اطلاعات باعث اشتباه کارمندان ما می شود و عواقب آن بر عهده خریدار می باشد.
 5. سایت متین فود  هیچگونه مسئولیتی در قبال اشکالات و اختلالات خارج از مختصات سایت از جمله اختلالات بانکی، اینترنتی، مخابراتی و سخت افزاری  مبدأ ندارد.
 6. قیمت محصولات در سایت متین فود با در نظر گرفتن قیمت رقابت در بازار ماهی، و همچنین هزینه ارسال بسته بندی  و با مناسب ترین قیمت عرضه می شود.
 7. ارسال تمامی محصولات متین فود از طریق تیپاکس و اتوبوس ،  و با رعایت قوانین سلامت محصول، و با بالاترین کیفیت بسته بندی می باشد که مشتری پس از درج ادرس در صفحه پرداخت هزینه ارسال را مشاهده خواهد کرد.
 8. مکان تحویل محصول توسط کاربر سفارش دهنده در سایت مشخص می شود، و فروشگاه متین فود  موظف است با رعایت قوانین ثبت شده، کالا را در آدرس مورد نظر تحویل دهد.
 9. زمان فرستادن محصول توسط کارمندان متین فود از طریق پیامک به  کاربر سفارش دهنده اطلاع داده می شود، لذا در صورت عدم حضورسفارش دهنده در محل، با توجه به حساس بودن نگه داری ماهی و میگو، بازگشت محصول به مبدأ امکان پذیر نمی باشد و متین فود مسئولیتی در این قبال ندارد.
 10.  بعد از ثبت سفارش آبزیان لغو ثبت سفارش امکان پذیر نمیباشد تنها محصولات خشک ما (ادویه جات وسبزی خرما ) قابل لغو میباشد و مشتریان میتوانند مراجعه به واتساپ و باارسال برگه واریزی سفارش خود رالغوکرده تا 24 ساعت وجه به حساب مشتری بگردانده میشود .
 11. سایت متین ود  با هدف ارتقای کیفی محصولات پیشرفت فنی خدمات، آماده دریافت نظرات شما مشتریان عزیز می باشد. لذا شما می توانید با فرستادن  و یا ارسال پیام نظریات مشتریان در این امر، مارا یاری کنید.
 12. سایت متین فود متعهد است اطلاعات شخصی کاربران را محفوظ نگه دارد. و با یاری تیم پشتیبانی فنی از حریم شخصی کاربران به مانند محتویات سایت دفاع نماید.
 13. سایت متین فود به دلیل قیمت روزانه ماهی هر روز، به روز رسانی میشود و مشتریان عزیز باید با توجه و آگاهی کامل از قوانین و مقررات سایت ، قیمت هر محصول و هزینه های ارسال اقدام به خرید و ثبت سفارش نمایند.
 14. در حین ثبت سفارش اگر مبلغی از حساب شما کسر شد و ثبت سفارش صورت نپذیرفت، وجه شما به حساب متین فود منتقل نمی شود و ظرف مدت 24 الی 72 ساعت توسط بانک مورد نظر، وجه پرداختی به حساب شما باز می گردد.
 15. پس از ثبت سفارش امکان اصلاح سفارش توسط سایت امکان پذیر نمی باشد و اگر بعد از ثبت سفارش متوجه اشتباه خود درانتخاب محصول شدید، ظرف مدت کمتر از یک روز کاری با همکاران مادر واتساپ ویا شماره تماس جهت تصحیح سفارش تماس حاصل فرمایید.
 16. زمان ارسال محصولات متین فود ازسه تا 7روز کاری میباشد
 17. تمامی پرداخت ها از طریق سایت،  اپلیکیشن و فضای مجازی، از سه روش زیر صورت می گیرد:
  1-17- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی سایت:

   

  کاربران سایت متین فود  می توانند پس از ثبت نام و عضویت سریع در سایت، خرید خود را انجام دهند و هزینه سفارش خود را از طریق تمامی کارت های عضو شتاب در درگاه اینترنتی سایت متین فود پرداخت نمایند و سفارش خود را ثبت کنند. پس از آن کد رهگیری خرید برای مشتریان ارسال می گردد که می توانند تمامی مراحل آماده سازی و ارسال محصول را پیگیری نمایند.

  2-17- از طریق کارت به کارت:

   

  برای آن دسته از افرادی که از طریق  واتس آپ و اینستاگرام  متین فود  اقدام به خرید و ثبت سفارش می نمایند، شماره کارتی تخصیص داده می شود و پس از کارت به کارت نمودن هزینه سفارش و فرستادن عکس رسید پرداخت و یا شماره پیگری پرداخت ، سفارش آنها ثبت می گردد.

   

   

  3-17- از طریق تماس تلفنی:

   

  همچنین مشتریان گرامی می توانند از طریق تماس تلفنی با دفتر فروش و مشاوره رایگان در ارتباط با آبزیان، همزمان سفارش خود را نیز ثبت نماین

 18. در مواقع خاص پس از ثبت سفارش، برخی از محصولات در برخی از فصول و برخی از روزهای ماه، ممکن است تأمین نشود که که متین فود در این موارد سه پیشنهاد برای مشتریان در نظر گرفته است:
  1-18- جایگزین کردن سفارش با محصول مشابه.

   

   

  2-18- بازگرداندن وجه سفارش به حساب مشتری.

   

   

  3-18- اجازه و شکیبایی مشتری جهت تأمین سفارش.